Teknisk trafikmätning

Här visas en topplista över de mest välbesökta platserna. Här kan du följa hur unika webbläsare, besök och sidvisningar varierar vecka för vecka hos de platser respektive nätverk som är anslutna.

WebbsidaUnika besökareBesökSidovisningar
MK Mobil29506719586770290724101
MK Webb24738955998141185870851
Citypaketet Mobil22017166340787142330721
Citypaketet Webb18802614734904143693571
Mittmedia Mobil10972323451619120593361
MittMedia761316185905354465211
Familjepaketet63183296539216295971
tasteline.com47305162901810850460
alltforforaldrar.se46104266885510993600
placera.se387573137952741750180
Hallpressen Nätverk Mobil378146121907538836861
Bonnier Publications Nätverk3636884705508109661
LRF Media Nätverk2851744414117715671
Geeks Publishing25760460582420542330
Norrgruppen webb25174468006127201941
SweClockers.com23551557379419830500
Geeks Publishing Mobilt2181633849948626431
mobil.nwt.se21471149606110638250
internetmedicin.se1984102946095903090
Land.se1879372529303592920
vk.se18525146477417591430
SweClockers.com mobil1791442816646094710
vk.se + folkbladet.nu17742845802518165871
EMG - Educations.com Media Group1650092246805997931
thelocal.se1625602321284211080
dt.se mobil15549441180614209800
Nyheter365 nätverk1504502488233710591
mobil.vk.se14121458457121941210
st.nu mobil13731434586511786160
mobil.na.se13193148980223326240
offentligajobb.se - Aditronätverket12764320345815160241
dt.se1224032775297848850
helahalsingland.se mobil11777531288011529500
mobil.vlt.se11717536281313465770
nwt.se1168062263226023350
gamereactor.se1078702259817234100
dagen.se1037061486612531230
na.se1035612652617604010
illvet.se1010271220261833000
bt.se Mobil984883134377720230
mobil.jp.se983962824497830680
Babyhjälp.se965381284681973830
myTaste premium949631290152739261
MyTaste948011288102734670
allehanda.se mobil9348429018311309200
op.se mobil917682491669274030
jobbsafari.se914331249084061560
st.nu901892089745658140
vf.se901531496623993130
jobbsafari.se mobil888731388244015000
bt.se863222161285771030
norran.se859502193847659840
iform.se838311056761870580
vlt.se832701947395539230
SKD-nätverk832331642704688121
mimersbrunn.se828091143901714570
barometern.se823841849585808340
vf.se mobil822251935665685580
gd.se mobil810102120296345290
barometern.se mobil807752446156736480
ekuriren.se799831482603949460
atl.nu798491537633254580
mobil.ekuriren.se792012015055550000
allehanda.se786351992465710990
aditrorecruit.com7793412985312698220
mobil.norran.se771333105609996010
minbebis.com71499973821375370
EMG - Educations.com Media Group Mobil71266925343417491
Fotbolltransfers.com700921614394036920
op.se696641583354337570
helahalsingland.se686551546474232760
m.skd.se673501283042870090
skånskan.se 668221264513668430
kristianstadsbladet.se667451468624518550
mobil.kristianstadsbladet.se661671833945010810
mobil.jnytt.se625702276327687720
smp.se616011440014385460
offentligajobb.se60425871972526060
blt.se Mobil600481445133422850
gd.se582711205113066660
arbetarbladet.se mobil573391217033393290
blt.se541601080123035830
IGN Loading-nätverket534961053232628301
mobil.smp.se518831612464711800
mobil.norrteljetidning.se478911151763264350
sn.se46611873812218320
mobil.ystadsallehanda.se462321039472517570
gds.se46216547111136490
aktivtraning.se4586255778993570
Lokusjobb Nätverk45777600491034551
ystadsallehanda.se45460916732712680
arbetarbladet.se43908856232136360
mobil.lt.se435701297094136340
blimamma.se4216954662690410
se.ign.com39853682261365750
mobil.sn.se39828961942567750
sydostran.se Mobil37898778911403690
fz.se363031170702969970
mobil.skovdenyheter.se35164788761765630
mobil.sla.se33476715531383420
dalademokraten.se mobil32426473481248200
lt.se31653721291968280
99mac.se3107043676924800
vxonews.se mobil308501053321858590
babyvarlden.se2930033751469630
studentum.se29202354511113070
m.nsk.se28617598031357000
kkuriren.se28549514501413660
norrteljetidning.se28464548491255830
mobil.kkuriren.se28461629381722370
alingsastidning.se2810347468807150
folkbladet.nu27938612431686020
dalademokraten.se27326440811094240
norraskane.se 26063506691306110
ridsport.se2556935333798040
sydostran.se25402448231172030
landlantbruk.se2452637353641630
studentum.se mobil2408230750955720
mammasidan.se2380328015482210
mobil.fz.se23347798842031750
mobil.folkbladet.nu23241479831172710
99mac.se mobil2198130481499970
ltz.se21445415271054630
gymnasium.se2134526507849020
nlt.se21219529021203850
ltz.se mobil18929384131626740
m.nlt.se18765742952173400
market.se1874324489428140
sla.se1813634406807440
trelleborgsallehanda.se17573368711060980
mobil.mariestadstidningen.se1714140451866220
senioren.se1631619975497730
kurser.se1569818066612230
olandsbladet.se Mobil1517822630525740
Lokusjobb.se1489019911355141
olandsbladet.se1460821378496920
loading.se14257376321262450
Mittjobb.se1409417378272821
gymnasium.se mobil1393517982579750
mobil.trelleborgsallehanda.se1370330845769980
dagensarbete.se1364316080220870
mobil.fagersta-posten.se13631349401146140
ostrasmaland.se1358522092532240
utbildning.se1307915678443220
kurser.se mobil1296115449491860
lerumstidning.se1288218940334580
mobil.salaallehanda.com11556321631115340
senioren.se mobil1102012702228980
vxonews.se1047921357427610
mobil.bblat.se1042033206963110
ut.se1010422047599150
bblat.se986522650627720
ostrasmaland.se mobil979716104378310
fagersta-posten.se874018346524000
ut.se Mobil855723404636860
mariestadstidningen.se819416511386960
salaallehanda.com801316999516520
mobil.avestatidning.com759519712573970
m.laholmstidning.se707011082197960
KarriäriNorr.se67229724175861
mobil.nynashamnsposten.se654815870500030
avestatidning.com614012513325580
laholmstidning.se607711067246620
landskogsbruk.se58967194119110
utbildning.se mobil58956679173710
GP JOBB53446263109201
barnsajten.se48095245116970
NynashamnsPosten46048118216330
Karriarisydost.se4068473373781
jobb.plus3648439365791
tidningenharjedalen.se mobil35047182190710
tidningenharjedalen.se29985144120420
Matklubben.se2012204710

Stefan Svanfeldt

Affärsområdeschef, Digital Media

0701-842286

Share Image: