Teknisk trafikmätning

Här visas en topplista över de mest välbesökta platserna. Här kan du följa hur unika webbläsare, besök och sidvisningar varierar vecka för vecka hos de platser respektive nätverk som är anslutna.

WebbsidaUnika besökareBesökSidovisningar
MK Mobil320519110108105274724001
MK Webb25918446294103188927501
Mittmedia Mobil11690143596683101587641
Citypaketet Mobil817175257404554681181
MittMedia770788190080155704111
Familjepaketet59441990096415381141
tasteline.com49135665318411287740
alltforforaldrar.se43268262594510483280
Hallpressen Nätverk Mobil398232122815238096021
LRF Media Nätverk3837875572449114041
placera.se377259128199436610600
Bonnier Publications Nätverk3708404815758254621
Land.se2880413675084913620
Geeks Publishing27689262165020856190
Norrgruppen webb27530173581726183981
SweClockers.com24979258397420155330
Geeks Publishing Mobilt2262923966608822241
mobil.nwt.se2114934767789980000
internetmedicin.se2038483024496086030
mobil.vk.se20076661845419259650
vk.se + folkbladet.nu19434649755117385051
Hallpressen Nätverk18693239140114621441
EMG - Educations.com Media Group1828042535506749551
dt.se mobil18268849232114463450
vk.se18004646897616031820
SweClockers.com mobil1788322831996271130
thelocal.se1585702218354098270
mobil.na.se15044252564816322420
st.nu mobil1394363527809409590
dt.se1292482959298700500
offentligajobb.se - Aditronätverket12889120347314423301
op.se mobil1237332839397697910
mobil.vlt.se12226138284811031590
vf.se mobil1145322089895340870
nwt.se1120282154955429340
jobbsafari.se mobil1086471624654451840
illvet.se1071211324372140250
na.se1056712678057444870
bt.se Mobil1043983356498397360
gamereactor.se1032382202376930250
jobbsafari.se1029951386584258410
allehanda.se mobil1026812923198236920
dagen.se1004291440512808660
Babyhjälp.se982571289491932620
gd.se mobil967392633907170190
mimersbrunn.se934371315911969900
bt.se910162286476321570
helahalsingland.se mobil883713111969948900
norran.se883022271187588340
ekuriren.se879591595514224900
st.nu868672040905445220
mobil.norran.se8576133905310225840
m.skd.se851301521373181890
SKD-nätverk847981686844853801
mobil.ekuriren.se846872140475769660
vf.se841381360553540160
atl.nu835991597453436360
iform.se826771046791840750
myTaste premium818841108442311551
MyTaste818591108032311130
Fotbolltransfers.com809921814184526830
vlt.se807201931215254910
mobil.jp.se793582384186821720
EMG - Educations.com Media Group Mobil792781042473657171
allehanda.se791441958515398400
aditrorecruit.com7680112653811983910
op.se756221661084492550
blt.se Mobil741871871114409690
minbebis.com72870980081401930
smp.se699051560604733900
skånskan.se 697471314913829910
gd.se678151379693465920
barometern.se669771577424937750
mobil.smp.se628411872335188900
offentligajobb.se62711906982507500
mobil.jnytt.se613142352237514340
kristianstadsbladet.se612771349683877150
barometern.se mobil610271958095399270
arbetarbladet.se mobil593221327633433770
helahalsingland.se587101475114172190
blt.se582031180053544630
mobil.kristianstadsbladet.se580471586064094720
mobil.ystadsallehanda.se578801187582692730
ystadsallehanda.se570291045752801610
IGN Loading-nätverket504601000442454481
mobil.lt.se504101574954759570
sydostran.se Mobil494421107101955180
aktivtraning.se48981588511000920
jnytt.se471861127683545040
sn.se46232869342299630
arbetarbladet.se44572889782250130
Lokusjobb Nätverk4369854896959811
jp.se41518720012372880
gds.se3901745582840360
mobil.sn.se38700979142738170
se.ign.com37397647941284660
99mac.se3710849023885680
lt.se36944851682376900
vxonews.se mobil366681296742217980
kkuriren.se35575568761415260
fz.se353561146842788190
mobil.sla.se34493713311384750
mobil.kkuriren.se33451660501656920
folkbladet.nu32804604001513420
mobil.skovdenyheter.se32282809262182750
mobil.norrteljetidning.se31958947242428280
dalademokraten.se mobil31564475141166230
sydostran.se30926540571385040
studentum.se30614371691195050
mobil.folkbladet.nu30255545111158960
babyvarlden.se2952634076484190
99mac.se mobil2941238690561360
mammasidan.se2806232419539530
m.nsk.se27924606811343360
dalademokraten.se27812460371184550
ridsport.se2723136699804430
gymnasium.se26635342201191500
norraskane.se 24821497931275860
studentum.se mobil2479231748963780
mobil.fz.se24227816621989750
nlt.se23150572811376110
blimamma.se2283127418344890
m.nlt.se21754936372867280
ltz.se21333426421105750
norrteljetidning.se20632452321042810
landlantbruk.se2052531469517050
trelleborgsallehanda.se20236420361180600
gymnasium.se mobil1978827196847260
ltz.se mobil19178394461238230
mobil.trelleborgsallehanda.se18403427091121640
skovdenyheter.se17338314411024010
sla.se1717633155799540
Mittjobb.se1643219521323131
mobil.mariestadstidningen.se1581538619859340
kurser.se1547917867562870
market.se1461819707343960
utbildning.se1434717307477370
Lokusjobb.se1414118304337981
loading.se13572355691169690
kurser.se mobil1320115664487990
vxonews.se1291725869511290
ostrasmaland.se1274722386515740
mobil.bblat.se12407362691017910
dagensarbete.se1154613920201110
ostrasmaland.se mobil1130318127378560
mobil.salaallehanda.com1106432123885480
bblat.se1000023056631840
mobil.avestatidning.com998623083614330
ut.se929320454558210
senioren.se902612318333800
mobil.fagersta-posten.se840329219882890
ut.se Mobil822921809559440
mariestadstidningen.se779315888389200
salaallehanda.com762416893610060
mobil.nynashamnsposten.se751118129490570
avestatidning.com710513685362360
olandsbladet.se700011885296350
m.laholmstidning.se678911420203590
KarriäriNorr.se66979034162981
fagersta-posten.se655915910470440
laholmstidning.se638812138270080
senioren.se mobil61487160131560
utbildning.se mobil61046985177810
landskogsbruk.se57397072114250
GP JOBB53976195100891
olandsbladet.se Mobil49749132197280
NynashamnsPosten49669011233340
tidningenharjedalen.se mobil45749419217810
barnsajten.se40464437103540
tidningenharjedalen.se31705715134620
jobb.plus2486288340791

Stefan Svanfeldt

Affärsområdeschef, Digital Media

0701-842286

Share Image: